Бекесевич Анна

Бекесевич Анна

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Leopolis Realty
Львів

Бекесевич Анна

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Leopolis Realty
Львів
Верифікований профіль
6
Років досвіду
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Фахівець з житлової та нежитлової нерухомості. Професійний підхід до кожного клієнта та своєї роботи. Повний юридичний супровід до підписання угоди. Завжди рада допомогти у здійсненні ваших цілей.)

Продаж квартир (2)

  • Leopolis Realty
    85 000 $
    1 214 $/м²

    Жовківська вул., 2

    2 кімнати
    70 / 26 / 20 м²
    поверх 3 з 5
    2020 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж квартири в будинку клубного типу в ЖК Жовківська Брама м. Малехів (10 хв до Галицького Перехрестя) -71 м2\26,7 м2\20,6 м2 - 3 поверх\4 -2 ізольовані кімнати - 10,4 м2 та 16,3 м2 відповідно - велика кухня- вітальня - 20,6 м2 - коридор - 10,5 м2 - суміжний санвузол- 4,3 м2 - гардероб - 2 м2, -балкон - 6,8 м2 - індивідуальне газове опалення, газовий котел ВАХІ - підігрів підлоги в зоні: кухня-вітальня, коридор, ванна кімната, гардероб. - підвал - 7 м2 - цегляний будинок, перестінки - цегла, утеплення - пінопласт, - будинок введений в експлуатацію, право власності, здача 2020 року Вартість 85000$
    Рієлтор
  • Leopolis Realty
    250 000 $
    2 427 $/м²

    Івана Рубчака вул., 21

    3 кімнати
    103 / 62 / 14 м²
    поверх 1 з 9
    1 тиж. тому
    Дизайнерський простір 103 м² у ЖК «Львівська Мрія» — Без комісії! Ця квартира на вул. Рубчака — поєднання сучасного стилю, ергономіки та преміальних матеріалів. Тут реалізовано авторський дизайнерський ремонт, де кожна деталь працює на ваш комфорт і підкреслює статус власника. Ключові переваги вашого майбутнього дому: Продумане планування: Три ізольовані кімнати. Простора вітальня, затишна спальня з великим двоспальним ліжком та третя кімната з виходом на лоджію, що ідеально підійде для дитячої. Центр затишку: Кухня (15,6 м²) з виходом на балкон повністю укомплектована сучасною технікою (посудомийна машина, холодильник, духова шафа, мікрохвильова піч, газова поверхня). Встановлено кухонн...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.